PENSJONAT NAD ZATOKĄ

Jak nas znaleźć?

Nad Zatoką znajduje się na Suwalszczyźnie – krainie rozległych lasów oraz najpiękniejszych i najczystszych jezior w Polsce. Budynek jest pięknie położony wśród dużego ogrodu z pięknymi trawnikami, na wzniesieniu, nad samym brzegiem jeziora Wigry (z dostępem do jeziora, prywatny pomost). Jest to teren Wigierskiego Parku Narodowego oraz obszar objęty siecią wyjątkowych terenów chronionych NATURA 2000. Gwarantuje to Państwu wypoczynek w nieskażonym środowisku, w strefie ciszy, w równowadze pomiędzy człowiekiem i naturą.

U nas spędzisz udany urlop. Zapraszamy!

Najlepszą dla nas rekomendacją są powracający, zadowoleni Goście!
Odwiedź nas!
flowers_top

WYPOCZYNEK NAD WIGRAMI

Zobacz wszystkie pokoje

Budynek nr 1

Budynek nr 1

Budynek nr 2

Budynek nr 2

PENSJONAT

Nad Zatoką

Do dyspozycji gości m.in. parking na ogrodzonej posesji, prywatny pomost, leżaki plażowe, bar dzienny (desery, herbaty, kawy, piwo, napoje gazowane, soki), internet bezprzewodowy, plac zabaw dla dzieci, możliwość wypożyczenia rowerów, możliwość wędkowania, w okolicach liczne szlaki piesze i rowerowe, przepiękne krajobrazy, przejażdżki kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym, liczne bary i restauracje, wypożyczalnia sprzętu wodnego – łódki, kajak, rower wodny.

flowers_top

NASZE POKOJE I APARTAMENTY

Cechy wspólne

  • łazienka w każdym pokoju

  • biała pościel

  • ręczniki

  • mydełka

  • duży telewizor

  • lodówka

  • moskitiery

  • internet bezprzewodowy

KRAINA PIĘKNA, JAK BAŚŃ

Suwalszczyzna

W środku tego regionu leży największe spośród wszystkich suwalskich jezior – jezioro Wigry, a nad brzegiem tego jeziora, w miejscowości Bryzgiel, znajduje się nasz kameralny, przytulny obiekt, do którego serdecznie Państwa zapraszamy!

Prawdziwą ostoję znajdą u nas miłośnicy przyrody, osoby poszukujące ciszy i spokoju, ponieważ Puszcza Augustowska jest najczęściej wybierana przez tych, którzy szukają wytchnienia od codzienności, zgiełku miejskiego i zatłoczonych plaż i ulic. Obok piękna krajobrazu i spowolnionego tu rytmu życia spotkacie się Państwo ze słynną już gościnnością i życzliwością mieszkańców Suwalszczyzny.